adana bmw servisi salih oto telefon whatsapp salih oto bmw facebook instagram adana bmw servisi youtube

 HAKKIMIZDA

 

Salih  Oto Servisi, sektöründe 20 yılı aşan tecrübesi ile ”En yüksek müşteri memnuniyeti” ilkesini esas alarak Adana’da 1994’ten bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Otomotiv sektöründe gelişen teknolojiyi yakından takip eden, can güvenliğine önem veren servisimizde, her marka araca “TEK NOKTADAN” hizmet sunmaktayız.

BMW, Mercedes, Audi,  Porsche,  Jeep, Wolksvagen, Honda,  Alfa Romeo, Opel, Ford, Toyota, Peugeot, Volvo, Mazda, Isuzu, Fiat, Renault, Skoda, Hyundai, Nissan, Chevrolet, Citroen, Dacia, Kia, Lada, Mitsubishi, Seat, Suzuki vb. marka araçlara mekanik, tamir, bakım, periyodik bakım,  elektrik,elektronik, muayene öncesi hazırlık, elektronik cihazlarla arıza tespiti, onarımı ve sigortadan hasarlı araçlara onarım hizmeti sunmaktayız.

Her marka benzinli, dizel ve LPG’li araçların arıza tespitlerinde; bilgisayarlı arıza teşhis ve motor test cihazları kullanarak eğitimli profesyonel personelimiz ile 365 gün 24 saat acil yol yardım, kurtarıcı hizmetleri sunmaktayız.

 Hizmet kalitesi güvenirliği, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, konusunda uzman eğitimli ve güler yüzlü personelimiz ile siz geğerli müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duyarız.Saygılarımızla...    Copyright © 2020 SALİH OTO ADANA BMW Servis. Tüm hakları saklıdır.  

Adana Web Tasarım